Kurumsal Misyonumuz: Home Dorm öğrenci yurdu, yönetim kadrosu tamamen profesyonellerden oluşmuş bir zihniyet ve deneyimli personeli ile kıymetli öğrencilerimize en iyi konaklama imkanlarını sunmak üzere, her gün daha da gelişerek hizmet vermektedir.

DAÜ öğrenci yurtları arasında farkımız anlayışımızdır. Bir ebeveynin çocuğuna olan yaklaşımı ne ise yurdumuzun da misafirlerine yaklaşımı aynıdır. Korumacı, doğru ve eğitici bir kadronun ışığı altında yalnız konaklama değil, aynı zamanda eğitim hayatlarına da katkıda bulunma en önemli önceliğimizdir.

Hedefimiz, öncelikli tercih edilen bir öğrenci yurdu olabilmek ve kurumsal değerlerimizden asla ödün vermemektir. Çocuğunuza bir yurt ortamı değil bir yuva kazandırmanın mutluluğu ise bizler için vazgeçilmez bir haz kaynağıdır.

Spor aktiviteleri, rahat çalışma ortamı, Doğu Akdeniz Üniversitesi içerisinde yerleşmiş olması ve bir çok kolaylığın standart olduğu yurdumuzda her geçen gün daha da iyi hizmet verebilmek için geliştirmeler yapılmaktadır.

Kurumsal Vizyonumuz: Çağdaş yönetim anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermeden öğrencilerimizle bütünleşmeyi sağlamak, başarının doğru çalışma ortamından geçtiğinin bilinci içerisinde değerli misafirlerine rahat, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak.
Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü, Yurtlar Bölgesi
Tel: +90 (392) 444 23 44     Fax: +90 (392) 365 30 71
GSM: +90 (533) 856 44 23
e-Mail: info@dauogrenciyurtlari.com
TR | ENG
Sizi Arayalım
2018-2019 akademik yılı erken kayıtlarımız başlamıştır. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için bize ulaşın.